اخبار پاری سن ژرمن

رسمی: پی‌اس‌جی از روسیه دروازه‌بان خرید

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: پاری سن ژرمن اعلام کرد ماتوی سافونوف، دروازه‌بان 25ساله روس را ‏از کراسنودار به خدمت گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

رسمی: پی‌اس‌جی از روسیه دروازه‌بان خرید

پاری سن ژرمن که از مدتی پیش به دنبال ‏جذب یک دروازه‌بان می‌گشت امروز رسما اعلام کرد که ماتوی ‏سافونوف را از باشگاه روسیه‌ای کراسنودار به خدمت گرفته است.‏

پاری سن ژرمن اشاره کرد که این دروازه‌بان با قراردادی پنج ساله به ‏پی‌اس‌جی پیوسته و تا سال 2029 بازیکن این باشگاه است.

سافونوف متولد استاروپول در روسیه بوده و بیست و پنج ساله ‏است. او فوتبال را از رده‌های سنی باشگاه کراسنودار آغاز کرده و اولین ‏بار در سال 2017 به تیم اول باشگاه راه یافت. این دروازه‌بان که 192 ‏سانتی‌متر قد دارد به تدریج به دروازه‌بان اول کراسنودار تبدیل شد و ‏در لیگ برتر روسیه و در لیگ اروپا درخشید.

او امسال مورد توجه چند باشگاه مطرح اروپایی از جمله چلسی، سویا ‏و رانس قرار داشت ولی در نهایت به پاری سن ژرمن پیوست. ‏کراسنودار از سال 2021 دروازه‌بان تیم ملی بزرگسالان روسیه بوده ‏است.‏

سافونوف بعد از امضای قرارداد پنج ساله با پاری سن ژرمن گفت: خیلی خوشحالم که بازیکن پاری سن ژرمن شده‌ام. باشگاهی تاریخی ‏و پرافتخار که یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا است. بی‌صبرانه منتظر ‏آشنایی با هم‌تیمی‌های جدیدم هستم و هدفم این است که برای ‏این پیراهن از جان و دل مایه بگذارم و باعث افتخار هواداران شوم. ‏پاریس به پیش.

دیدگاهتان را بنویسید