اخبار پاری سن ژرمن

طعنه ستاره فرانسه به بارسا: در پاریس آزادم!

به گزارش اخباره پاری سن ژرمن: پاری سن ژرمن اعلام کرد ماتوی سافونوف، دروازه‌بان 25ساله روس را ‏از کراسنودار به خدمت گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

طعنه ستاره فرانسه به بارسا: در پاریس آزادم!

دمبله در سال ۲۰۱۷ و با قراردادی هنگفت دورتموند را ترک کرد و راهی بارسلونا شد اما در طول دوران حضورش در این تیم به دلیل مصدومیت‌های متعدد و طولانی مدت نتوانست انتظارات را برآورده کند و با حواشی بسیاری هم روبرو شد.

او در نهایت در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته تصمیم گرفت که بارسلونا را ترک کند و راهی پاری سن ژرمن شود و توانست اولین فصل حضورش در این تیم نمایشی درخشان و قابل قبول را ارائه کند و حالا درباره تفاوت این دو تجربه صحبت کرده است.

این بازیکن که برای همراهی با تیم ملی فرانسه در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ در اردوی این تیم حضور دارد به مارکا گفت: لوییس انریکه آزادی عمل بسیاری به من داده است. من در بارسلونا همیشه باید در کناره‌ها بازی می‌کردم و فرصت دیگری نداشتم.

اما در پاری سن ژرمن می‌توانم هر جایی بازی کنم، به عنوان بازیکن شماره ۱۰ در بال و به عنوان بازیکن شماره ۹ کاذب. من آزادی عمل بیشتری در نیم فصل دوم داشتم. مربی به من گفت که باید مدام حرکت کنم، جز زمانی که به من گفته می‌شود که در شرایط خاص در پست خودم در کنار زمین بمانم.

دیدگاهتان را بنویسید