اخبار پاری سن ژرمن

اولین واکنش پی‌اس‌جی به احتمال جذب رونالدو

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:یکی از اتفاقات شگفت انگیز فصل آینده می تواند هم تیمی شدن کریستیانو رونالدو و لیونل مسی باشد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

لوپاریزین گزارش داده است که کریستیانو رونالدو می خواهد در تابستان از منچستریونایتد جدا شود که ژرژ مندس وکیلش با پی اس جی تماس گرفته و این بازیکن را پیشنهاد داده است. البته این منبع که به باشگاه پی اس جی نزدیک است، گفته است که در حال حاضر واکنش پاریسی ها به این مسئله منفی بوده است چرا که آنها فعلا تمرکز خود را روی خروج بازیکنان مازاد گذاشته اند و بعد از آن در مورد خرید یا عدم خرید رونالدو تصمیم می گیرند.

کریستیانو رونالدو می خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند  و با توجه به این که یونایتد راهی لیگ اروپا شده، این ستاره به حضور در تیمی دیگر فکر می کند. رابطه ژرژ مندس وکیل رونالدو با ناصر الخلیقی خیلی خوب است. پی اس جی تصمیم گرفته بود که دیگر خریدهای کهکشانی نداشته باشد اما به نظر می رسد که فرصت جذب ستاره پرتغالی و تشکیل مثلث امباپه-مسی-رونالدو برای آنها به شدت اغواکننده است.

الخلیفی در سال 2016 و در زمان جدایی ایبراهیموویچ می خواست رونالدو را بخرد اما در آن زمان رئال اجازه جدایی ستاره پرتغالی را نداد. رونالدو به تور آسیایی منچستریونایتد نرفته است، مسئله ای که نشان می دهد که این ستاره به شدت به جدایی اصرار دارد. 

لوپاریزین البته گزارش داده است که پی اس جی فعلا در نظر دارد که خریدهایی نظیر رناتو، اشکرینیار و اکیتیکه را نهایی کند و بعد از آن تکلیف بازیکنان مازاد خود را مشخص کند و در پایان این اتفاقات به جذب رونالدو فکر خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید