اخبار پاری سن ژرمن

توافق PSG با پدیده لوشامپیونا؛ برای امباپه رقیب آمد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:هوگو اکیتیکه، مهاجم تیم جوانان فرانسه و باشگاه رنس به پی اس جی منتقل خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

هوگو اکیتیکه، مهاجم 20 ساله رنس و جوانان فرانسه با پی اس جی به توافق رسید. او که فصل قبل توانست در اولین فصل حرفه ای خود 10 گل در لیگ فرانسه به ثمر برساند، از نیوکاسل پیشنهاد خوبی داشت و همه چیز مهیای انتقال او بود ولی با رسیدن پیشنهاد پی اس جی، شرایط متفاوت شد. 

نیوکاسل حاضر شده بود 36 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یورو بندهای متغیر برای این انتقال هزینه کند و رنس نیز موافقت کرده بود ولی در نهایت اکیتیکه مخالفت کرد. دستمزد او در رنس 17 هزار یورو در هفته بود ولی در نیوکاسل به 250 هزار یورو افزایش پیدا می کرد.

طبق ادعای لوپاریزین، پی اس جی در تلاش است تا از رقم نهایی انتقال کم کند ولی رنس همچنان اصرار دارد که اکیتیکه تنها با 35 میلیون یورو واگذار خواهد شد. رویای اکیتیکه بازی کنار کیلیان امباپه، نیمار و لیونل مسی است و به همین دلیل پیشنهاد خوب نیوکاسل را رد کرد. لوپاریزین نوشته است که این روزها مذاکرات پیشرفته ای بین ناصر الخلیفی و مدیر رنس ادامه دارد و با توجه به توافق شخصی پاریس و بازیکن، همه چیز به زودی نهایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید