اخبار پاری سن ژرمن

هر روز از دیدن لیونل مسی لذت می‌برم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پاری سن ژرمن، اعلام کرد از تماشای بازی لیونل مسی لذت می‌برد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 فصل اول حضور لیونل مسی در پاریس چندان خوب پیش نرفت و او انتقادات زیادی را متحمل شد، اما به نظر می رسد این ستاره آرژانتینی در فصل پیش رو قصد دارد یک بار دیگر توانایی‌های خود را به اثبات برساند. کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن به تمجید از رویکرد لیونل مسی در تمرینات پرداخته و تاکید کرد او هنوز اهداف بزرگی برای آینده در ذهن دارد.

کریستوف گالتیه گفت: “من نمی توانم از کیفیت لیونل مسی تعجب کنم، زیرا ثبت چنین رکوردی، این تعداد بازی و چنین جام‌هایی به این دلیل است که شما یک بازیکن حرفه‌ای و فوق‌العاده هستید. لیونل مسی خیلی زود این را به من ثابت کرد. او در تمام جلسات تمرینی شرکت می‌کند، لبخند می زند، با همبازیان خود تبادل نظر می کند و بازیکنی الهام بخش برای همه است. من هر لحظه از دیدن مسی در زمین لذت می برم و هر روز با او خوش‌وبش می‌کنم، زیرا او مانند نماینده باشگاه و الگویی برای همه است.

به جز جام جهانی، لیونل مسی فاتح همه عناوین شده و در رده باشگاهی افتخارات فراوانی را طی سال‌ها به دست آورده است. مسی جوایز انفرادی فراوانی کسب کرده، اما هنوز هم به طور کامل راضی نیست و به دنبال افتخارات بیشتر است. من فکر می‌کنم او خوشحال است و وقتی لئو لبخند بزند، کل تیم خوشحال است. او مورد تحسین همه قرار دارد و بازیکنی محبوب در تیم محسوب می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید