جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

شکست پاریسن ژرمن علیرغم گلزنی امباپه

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پاریسن ژرمن در یک دیدار خانگی مقابل تولوز با حساب سه بر یک شکست خورد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاری سن ژرمن ژرمن شکست پاریسن ژرمن علیرغم گلزنی امباپه

در ادامه هفته سی و سوم لیگ یک فرانسه، تیم های پاریسن ژرمن و تولوز از ساعت 22:30 به وقتتهران در استادیوم پارک دو پرنس به مصاف هم رفتند. پیش از آغاز این بازی، پی اس جی با 70 امتیاز در صدر جدولقرار داشت و از قبل قهرمانی خود را مسجل کرده بود، اما تولوز با 40 امتیاز در رده یازدهم بود و این بازی برای هیچکدام از دو تیم اهمیت نداشت.

در نیمه اول، پاریسی ها موفق شدند خیلی سریع در دقیقه 8 توسط کیلیان امباپه به گل برسند و از حریف پیشبیافتند. اما 5 دقیقه بعد، تایس دالینگا جواب این گل را داد تا بازی یک بر یک برابر شود.

در نیمه دوم پاریسن ژرمن توپ و میدان را در اختیار داشت اما برخلاف جریان بازی، تولوز بود که در دقیقه 68 با ضربهگبوهو به گل دوم رسید. پس از این اتفاق، فشار پی اس جی برای رسیدن به گل و نباختن در بازی افزایش یافت، اما درثانیه های پایانی بازی، ماجری گل سوم تولوز را زد تا پی اس جی متحمل شکست سه بر یک شود.

کیلیان امباپه چند روز قبل با انتشار یک ویدئو، با هواداران پاریسن ژرمن بعد از 7 فصل بازی در این باشگاهخداحافظی کرد و انتظار می رود این ستاره فرانسوی فصل آینده در باشگاه رئال مادرید توپ بزند.

دیدگاهتان را بنویسید