جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

امباپه پاریس را قهرمان کند، او را می‌بخشیم!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: دیوید ژینولا، ستاره سابق تیم ملی فرانسه و پی اس جی، معتقد است اگر کیلیان امباپه تیم را قهرمان چمپیونزلیگ کند، دیگر کسی او را به خاطر جدایی مواخذه نخواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

به گزارش ” اخباره پاریس ژرمن “، در فرانسه و اسپانیا می‌گویند امشب کیلیان امباپه آخرین شب اروپایی خود با پیراهن پی اس جی را در پارک دو پرنس تجربه خواهد کرد. او هنوز یک بازی برابر تولوز در این ورزشگاه پیش رو دارد تا با هواداران وداع کند. فصل بعد او قرار است پیراهن رئال را بپوشد.

ژینولا در مورد آخرین بازی اروپایی امباپه در پارک دو پرنس گفت: «امشب این موضوع اصلی نیست و کیلیان باید کارش را انجام دهد. او اگر به رئال مادرید برود؛ به باشگاه رویاهایش خواهد رفت و اینطور نیست که یک قدم به عقب بردارد. او در آغاز یک ماجراجویی باشکوه است. برای فوتبال فرانسه باعث تاسف است که استعدادی مانند کیلیان امباپه را از دست خواهند داد.»

ژینولا ادامه داد: «من دوست داشتم او برای مدت طولانی برای پاری سن ژرمن بازی کند. در تمام این سال‌ها این همه هوادار را خوشحال کرده و امشب قرار است یک بازیکن استثنایی را در ورزشگاه ببینند. در آینده، او ممکن است کسی باشد که پاریس را از قهرمانی در اروپا باز دارد، زیرا کیلیان مطمئناً یکی از بهترین بازیکنان 10 سال آینده خواهد بود، اگر نگوییم بهترین. من واقعا برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. تنها چیزی که امیدوارم این است که روزی پاریس 10 لیگ قهرمانان داشته باشد و بازیکنانی را جذب کند که احساس کنند کوچک‌تر از باشگاه هستند و می‌خواهند بهترین خود را ارائه دهند. فکر می‌کنم اگر کیلیان امسال تیم را قهرمان کند، بسیاری که از دست او ناراحتند، ستایشش خواهند کرد و دیگر جدایی او آزاردهنده نخواهد بود.»

دیدگاهتان را بنویسید