اخبار پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

امباپه: چند روز دیگر تیم جدیدم مشخص می‌شود

به گزارش اخباره پاری سن ژرمن: کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، می‌گوید به زودی تیم جدید او مشخص می‌شود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

امباپه: چند روز دیگر تیم جدیدم مشخص می‌شود

شب گذشته کیلیان امباپه جایزه بازیکن سال 2024 را از گلوب ساکر دریافت کرد.

امباپه در مراسمی به میزبانی شهر ساردینیا ایتالیا برای دومین بار این جایزه را کسب کرد. این مهاجم 25 ساله فرانسوی برای نخستین بار در سال 25 این جایزه را از آن خود کرده بود.

شبکه سی‌ان‌ان دقایقی قبل مصاحبه‌ای که با این ستاره فرانسوی در حاشیه مراسم ضبط کرده بود را منتشر کرد.

امباپه در هفته‌ پایانی فصل اخیر لیگ فرانسه با طرفداران پاری سن ژرمن خداحافظی کرد و مشخص شد که این ستاره فرانسوی برای فصل بعدی در این باشگاه حضور نخواهد داشت.

او در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان درباره مقصد جدیدش گفت: این یک تجربه باورنکردنی خواهد بود و واقعا مشتاقانه منتظر پیوستن به باشگاه جدیدم هستم.

انتخاب باشگاه بعدی من چه زمانی رسمی می‌شود؟ این موضوع زیاد طول نمی‌کشد، در چند روز آینده رسمی خواهد شد.

می‌خواهم خوشحال باشم، برای اولین بار در زندگی‌ام کشورم را ترک می‌کنم و واقعا هیجان‌زده‌ام. نمی‌توانم برای حضور در باشگاه جدیدم صبر کنم.

امباپه: چند روز دیگر تیم جدیدم مشخص می‌شود

تمدید با پی اس جی در 2022؟

این فقط درباره ماندن در پاری سن ژرمن بود، جام جهانی قطر در پیش رو بود، چیزهای زیادی در اطراف آن وجود داشت. این برای یک پسر 20 ساله تصمیم سختی بود اما من پشیمان نیستم.

تجربه تمدید؟

من به عنوان بهترین گلزن پاری سن ژرمن دست پیدا کردم. فقط می‌خواهم تمام بهترین چیزهایی را که تجربه کردم به خاطر بسپارم، اما البته شرایط آسانی نبود و آرزو می‌کنم هیچ‌کس در آن شرایط قرار نگیرد.

در فینال چمپیونزلیگ طرفدار چه تیمی هستی؟

من فقط تماشا می‌کنم، من عاشق فوتبال هستم (می‌خندد).

هدف شخصی؟

همه چیز گلزنی نیست، من می‌خواهم جام‌ها را ببرم و برای هواداران احساسات خوبی ایجاد کنم.

دیدگاهتان را بنویسید