اخبار پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

ناصر الخلیفی: حتی لاپورتا هم به سوپرلیگ اعتقاد ندارد

به گزارش اخباره پاری سن ژرمن: ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، معتقد است پروژه سوپرلیگ به‌طور کامل پایان یافته است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

ناصر الخلیفی: حتی لاپورتا هم به سوپرلیگ اعتقاد ندارد

جنجال‌های پروژه سوپرلیگ همچنان ادامه دارد. در دادگاه این هفته اسپانیا، قاضی به سود باشگاه‌های موسس سوپرلیگ حکم داد و این مورد قدرت آنها را برای گام‌های بعدی بیشتر کرد.

در سمت دیگر یوفا و به‌طور دقیق الکساندر چفرین و ناصر الخلیفی قرار دارند که تاکنون به‌طور جدی و محکم در مقابل خوان لاپورتا و فلورنتینو پرز ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند پروژه سوپرلیگ شکل بگیرد.

این در حالیست که یوفا همچنان در حال افزایش بازی‌های اروپایی برای درآمد و حتی برگزاری برخی دیدارها در آمریکاست که فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌کند.

با این حال الخلیفی می‌گوید سوپرلیگ که رقیب جدی یوفا برای رقابت‌های اروپایی است، به‌طور کامل پایان یافته است. او در مصاحبه‌ای گفت: سوپرلیگ دیگر وجود ندارد. هرگز وجود نخواهد داشت.

وقتی با لاپورتا درباره سوپرلیگ صحبت می‌کنم، او فقط لبخند می‌زند. فکر نمی‌کنم خودش هم به آن اعتقاد داشته باشد.

سوپرلیگ یک پروژه شکست‌خورده و ضعیف بود که از همان ابتدا هم هواداران با آن مقابله کردند. باشگاه‌هایی که هوادار سوپرلیگ بودند حتی نمی‌دانستند با چه چیزی موافقت کرده بودند و در جو شعارهای توخالی زیبا گرفتار شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید