جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

عکس؛ شال امباپه بر گردن هوادار رئال مادرید

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:با وجود این که هنوز به طور رسمی مقصد بعدی کیلیان امباپه اعلام نشده است اما تقریبا همه می دانند که این ستاره فرانسوی قرار است به رئال مادرید برود و هواداران رئال مادرید هم خودشان را برای این انتقال آماده کرده اند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاری سن ژرمن عکس؛ شال امباپه بر گردن هوادار رئال مادرید

رئال مادرید سال ها است که به دنبال جذب کیلیان امباپه است و به نظر می رسد که بالاخره این فرصت فراهم شده است و کیلیان امباپه قرار است که به صورت یک بازیکن آزاد به رئال مادرید بپیوندد.

جشن قهرمانی سی و ششمین لالیگای رئال مادرید در میدان سیبلس شهر مادرید برگزار شد. هواداران رئال مادرید برای این جشن گرد هم آمده بودند. یکی از هواداران رئال مادرید با شالی با طرح کیلیان امباپه در این جشن حضور پیدا کرده بود. در حقیقت هواداران رئال مادرید می دانند که امباپه قرار است که به تیمشان بیاید و به همین جهت از حالا استقبال از او را شروع کرده اند. کیلیان امباپه در صورت درخشیدن در رئال مادرید می تواند تبدیل به یک بازیکن محبوب شود.

کیلیان امباپه تا حالا فاتح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و یا توپ طلا نشده است و با آمدن به رئال مادرید این اهداف را دنبال خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید