جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

دلیل منتفی شدن انتقال ستاره ناپولی به بارسلونا

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:بارسلونا در تلاش است تا ترکیبش را برای فصل آینده تقویت کند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاری سن ژرمن دلیل منتفی شدن انتقال ستاره ناپولی به بارسلونا

انتقال قریب الوقوع امباپه به رئال مادرید باعث شده تا هواداران بارسلونا هم انتظار داشته باشند تا مدیر تیمشان خرید جدیدی داشته باشد. بارسا به دنبال خریدی کهکشانی در تابستان است اما مشکلات مالی آنها باعث می شود که چنین اتفاقی غیرممکن باشد.

یکی از گزینه های رویایی بارسلونا، خویچا کواراتسخلیا بود. این مهاجم گرجستانی در سالهای اخیر در ناپولی خوش درخشیده است. بارسلونا به خرید این بازیکن فکر می کرد. کوارا تا سال 2027 با ناپولی قرارداد دارد و هر باشگاهی که بخواهد او را بخرد، باید با باشگاه ایتالیایی مذاکره کند.

موندودپورتیوو گزارش داده است که پی اس جی با پیشنهادی 80 میلیونی به سراغ کواراتسخلیا خواهد رفت، مبلغی که برای بارسلونا غیرقابل پرداخت است. در حقیقت پاریسی ها نیز به دنبال تابستانی پرهیاهو هستند چرا که در یک سال اخیر سه ستاره سرشناس خود یعنی امباپه، نیمار و مسی را از دست داده اند و وقتش رسیده که با خرید ستارگان سرشناس دوباره برای خود اعتبار بخرند. کواراتسخلیا نیز یکی از گزینه های تیم پاریسی به شمار می رود که احتمال انتقال این بازیکن به پاریس در تابستان آینده کم نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید