اخبار پاری سن ژرمن

خرید کهکشانی لیورپول از همین حالا مشخص است

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه لیورپول قصد دارد در تابستان سال 2023، جود بلینگام، هافبک انگلیسی دورتموند را به خدمت بگیرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 بر کسی پوشیده نیست که لیورپول به یک هافبک جوان و جدید نیاز مبرمی دارد و یورگن کلوپ می خواهد تغییراتی در خط میانی این تیم ایجاد کند. فقط یک سال از قرارداد نبی کیتا با این تیم باقی مانده و مذاکرات تمدید قرارداد بین لیورپول و این بازیکن به بن بست رسیده است. حالا نشریه دیلی میل مدعی شد مرسی سایدی ها به دنبال گزینه ای کوتاه مدت در فصل تابستان نیستند و از همین حالا برای انتقالی بزرگ در تابستان سال آینده برنامه ریزی کرده اند.

جود بلینگام، ستاره فعلی دورتموند و سابق بیرمنگام اگرچه فقط 19 سال دارد، اما در یکی دو سال از نظر آماری بسیار خوب بوده و نشان داده که آینده درخشانی در پیش خواهد داشت. بلینگام فصل گذشته 44 بار برای دورتموند بازی کرد، 6 گل به ثمر رساند و 14 پاس گل داد که برای یک هافبک آمار بسیار خوبی محسوب می شود. یورگن کلوپ قصد دارد در سال های آینده از بلینگهام در کنار فابیو کاروالیو و هاروی الیوت در خط میانی جوان لیورپول استفاده کند.

باشگاه دورتموند برای فروش این ستاره جوان رقمی در حدود 120 میلیون یورو درخواست کرده که لیورپول مشکلی با پرداخت آن نخواهد داشت. تلاش مرسی سایدی ها برای توافق با اورلین شوآمنی اثربخش نبود و این ستاره فرانسوی ترجیح داد به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت دهد. حالا لیورپول تمام تمرکزش را روی جذب جود بلینگام قرار داده و ممکن است بزرگترین انتقال تابستان سال بعد را رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید