اخبار پاری سن ژرمن

نه چلسی نه هیچ باشگاهی؛ می‌خواهم در PSG بمانم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پرسنل کیمپمبه با وجود اینکه می داند فصل بعد در پی اس جی نیمکت نشین خواهد بود، تمایلی برای جدایی ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

پرسنل کیمپمبه مدافع 26 ساله پی اس جی، تابستانی شلوغ و پرحاشیه‌ای را پشت سر می گذارد و گمانه زنی ها در مورد آینده او زیاد است. در پایان فصل گذشته به او اعلام شد که بهتر است به دنبال تیمی جدید باشد و اینکه مانع جدایی او نخواهند شد ولی کیمپمبه علی رغم دریافت پیشنهادی خوب از چلسی، تمایلی برای جدایی ندارد.

امروز نشریه اکیپ گزارش داد که کریستوف گالتیه(سرمربی) و لوئیز کامپوس(مشاور ورزشی) با کیمپمبه گفت و گو کرده اند و به وی گفته اند که جایی در برنامه های فصل بعد پاریس ندارد اما بازیکن اصرار به ماندن دارد. اکیپ نوشته است که علاوه بر چلسی، برای کیمپمبه پیشنهاد دیگری هم رسیده ولی رقم انتقال مورد توجه پی اس جی قرار نگرفته است. 

کیمپمبه تا 2024 قرارداد دارد و در صورت تمایل به ماندن، باشگاه با وی مخالفت نخواهد کرد. چیزی که مشخص است اینکه، کیمپمبه فصل بعد نیمکت نشین خواهد بود و اگر بماند، باید برای پس گرفتن جایگاهش، تلاشی مضاعف کند.

دیدگاهتان را بنویسید