اخبار پاری سن ژرمن

ستاره مورد علاقه PSG بالاخره رویت شد!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:میلان اشکرینیار، مدافع اسلواک باشگاه اینتر بالاخره در تمرینات پیش فصل این تیم حضور پیدا کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

میلان اشکرینیار، مدافع جنگنده نراتزوری در هفته های اخیر و به دلیل مصدومیت در تمرینات گروهی این تیم غیبت داشت و حالا این مشکل برطرف شده است. البته آینده میلان اشکرینیار در هاله ای از ابهام قرار دارد و پاری سن ژرمن در هفته های اخیر بارها برای جذب این مدافع اقدام کرده، اما هنوز آنها قادر به پرداخت رقم مورد نظر مدیران نراتزوری نشده اند.

با انتقال احتمالی گلیسون برمر به یوونتوس، احتمال اینکه اینتر تصمیم به حفظ میلان اشکرینیار بگیرد را افزایش می دهد. قرارداد این بازیکن در سال 2023 تمام می‌شود و طرفین مشکلی برای تمدید و حفظ میلان اشکرینیار با دستمزدی پنج میلیون یورویی در سال ندارند. حتی بدون فروش میلان اشکرینیار، مدیران باشگاه اینتر متقاعد شده اند که تا ژوئن 2023 به هدف درآمدزایی 60 میلیونی برسند و این هدف از طریق فروش پینامونتی و چند بازیکن جوان دیگر انجام خواهد شد. 

البته ممکن است در طول هفته های آتی پیشنهاداتی برای بازیکنان دیگر اینتر مانند الساندرو باستونی، نیکو بارلا و یا لائوتارو مارتینز نیز برسد و باشگاه چاره ای جز فروش آنها نداشته باشد. اما در حال حاضر دیگر اینتر اصراری به فروش میلان اشکرینیار ندارد و تنها در صورت رسیدن پیشنهادات خوب، این اتفاق رخ خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید