اخبار پاری سن ژرمن

میلان 2-0 بولونیا: بازگشت قهرمان به صدر

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:میلان با پیروزی 2-0 مقابل بولونیا، به صدر جدول سری آ صعود کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

شاگردان استفانو پیولی که با توقف در دیدار قبلی مقابل آتالانتا، صدر جدول را به رقبا واگذار کرده بودند، در دیدار امشب موفق شدند با دو گل بولونیا را از پیش رو بردارند و بار دیگر صدرنشین شوند.

میلانی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. برتری میزبان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 21، روی اولین موقعیت جدی که به دست آوردند به گل رسیدند.
روی حرکت خوب شارل دی‌کتلائر بود که رافائل لیائو درون محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه لوکاش اسکروپسکی فرستاد.

بعد از این گل بازیکنان بولونیا پیش کشیدند و این فرصتی برای میلانی‌ها ایجاد کرد که تا روی ضدحملات موقعیت‌سازی کنند و در دقایق 26 و 28 لیائو و جونیور مسیاس صاحب دو موقعیت خوب شدند اما اسکروپسکی هر دو را دفع کرد.
برتری میلانی‌ها ادامه پیدا کرد اما در دقیقه 38، این بولونیا بود که می‌توانست به گل تساوی برسد اما ضربه موسی بارو از کنار دروازه مایک مانیان به بیرون رفت.
در دقایق پایانی نیمه اول باز هم بازیکنان میلان تلاش بیشتری برای رسیدن به گل انجام دادند اما در نهایت، توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و اولین موقعیت این نیمه در دقیقه 55 نصیب بازیکنان میهمان شد اما مارکو آرناتوویچ نتوانست از این فرصت استفاده کند. 
در مقابل این میلان بود که در دقیقه 58 به گل دوم رسید. این بار لیائو در نقش گلساز ظاهر شد و پاس عالی او را الیویه ژیرو با یک ضربه قیچی تماشایی تبدیل به گل کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان میلان بودند که بر بازی مسلط بودند تا اینکه در دقیقه 68، سانسونه پشت محوطه جریمه میزبان صاحب یک موقعیت شد ولی ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
دو دقیقه بعد، الکسیس ساله‌ماکرز می‌توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او اسکروپسکی به بیرون فرستاد.
در دقایق پایانی این بازیکنان بولونیا بودند که برای جبران گل‌های خورده پیش کشیدند اما میلانی‌ها به خوبی از دروازه‌شان محافظت کردند و بازی با همان دو گل به سود روسونری به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید