اخبار پاری سن ژرمن

توصیه رانگنیک به توخل: رونالدو را نخر!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:به نظر می‌رسد که رالف رانگنیک، مربی آلمانی، از دورانی که در کنار کریستیانو رونالدو سپری کرده است راضی نیست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

شایعات درباره آینده رونالدو همچنان ادامه دارد و ظاهرا تصمیم او برای ترک یونایتد همچنان پابرجاست اما تلاش‌ها برای پیدا کردن باشگاهی جدید به نتیجه نرسیده است. 
این بازیکن پرتغالی، پیش از شروع تمرینات پیش فصل به مدیران یونایتد اعلام کرد که تصمیمی برای ادامه حضور در این باشگاه ندارد و به دنبال تجربه بازی در باشگاهی جدید است که سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را داشته باشد. 
ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن، از همان زمان تا به حال بارها و بارها با باشگاه‌های متفاوتی وارد مذاکره شده است اما هنوز هیچ باشگاهی حاضر به جذب این فوق ستاره پرتغالی 37 ساله نیست. 

یکی از اولین باشگاه‌هایی که در همان روزهای ابتدایی بحث انتقال رونالدو به آن مطرح شد چلسی بود. توماس توخل نیز در چند مصاحبه مدعی شد که نمی‌تواند در این باره صحبت کند و به این ترتیب به شایعات مربوط به حضور او در استمفوردبریج دامن زد. 
حالا در فاصله چهار روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، روزنامه ساندی تایمز مدعی شده است که رانگنیک به مربی هموطنش گفته که اضافه کردن رونالدو به جمع بازیکنانش را به او توصیه نمی‌کند و در واقع به این مربی آلمانی تذکر داده است که رونالدو را به خدمت نگیرد. 
به نظر می‌رسد رانگنیک که در اواسط فصل گذشته جانشین اوله گونار سولسشر روی نیمکت یونایتد شد، به هیچ وجه از کار با این بازیکن تجربه خوبی ندارد و به همین دلیل مانع از انتقال او به چلسی و بازی تحت هدایت یک مربی آلمانی دیگر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید