اخبار پاری سن ژرمن

کلک بزرگی که زیدان برای این نیمکت زد!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: زین الدین زیدان، سرمربی پرافتخار و فرانسوی رویای حضور روی نیمکت تیم ملی کشورش را در سر دارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

در تاریخ 10 ژوئن، اخباری از منابع مختلف منتشر شد که نشان می داد که زیدان در آستانه موافقت با پست سرمربیگری باشگاه پاری سن ژرمن است. اما در ادامه عنوان شد که این سرمربی فرانسوی در آخرین لحظات از قبول این شغل منصرف شده و در روزهایی که پاری سن ژرمن در تدارک مراسم معارفه بوده، پیشنهاد این تیم را رد کرده است. 

اما نشریه لوپاریزین مدعی شد شرایط به شکل دیگری بوده و در واقع این شایعات برنامه ریزی خود زیزو بوده است. بر اساس این گزارش، امیر قطر در تاریخ 27 می با زیدان دیدار کرد و همانجا این سرمربی فرانسوی اعلام کرد تمایلی به در دست گرفتن هدایت پاری سن ژرمن ندارد.

در ادامه نیز کریستوف گالتیه توسط مدیر ورزشی جدید باشگاه یعنی لوئیس کامپوس به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شد. پس از توافق کامپوس با پاری سن ژرمن در پایان فصل گذشته، اختیارات کاملی برای اداره تیم به او اعطا شد و او نیز در اولین اقدام به مذاکرات باشگاه برای توافق با زیدان پایان داد. جالب اینجاست اخبار مربوط به توافق قریب‌الوقوع با زیدان حتی کامپوس را نیز سردرگم کرده بود، زیرا او هرگز در این مورد با باشگاه صحبتی نکرده بود. 

اما به نظر می رسد این شایعات توسط دوستان زیدان به بیرون درز پیدا کرد تا او اینگونه بر فدراسیون فوتبال فرانسه فشار بیاورد. زیدان مدت‌هاست در رویای انتخاب شدن به‌عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه بوده است و حالا داستان به گونه‌ای طراحی شده بود که به نظر برسد زیدان پیشنهاد PSG را رد کرده و منتظر حضور روی نیمکت تیم ملی فرانسه است. 

رد این پیشنهاد و فرصت مربیگری ستاره هایی چون لیونل مسی و کیلیان امباپه، یک فداکاری بزرگ از سوی زیدان برای فدراسیون فوتبال فرانسه تعبیر شده و حالا او بعد از جام جهانی فاصله ای تا نشستن روی صندلی دیدیه دشان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید