اخبار پاری سن ژرمن

ژاکا: چرا نباید پیروزی مقابل فولام را جشن می‌گرفتیم؟

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:گرانیت ژاکا معتقد است حق بازیکنان آرسنال بود که پس از گلزنی و پیروزی برابر فولام خوشحالی کنند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پنج هفته از لیگ برتر انگلیس گذشته و بر خلاف انتظارات، آرسنال با پنج پیروزی و 15 امتیاز صدرنشین است. منچسترسیتی این تیم را با 13 امتیاز تعقیب می‌کند. شنبه گذشته توپچی‌ها در ورزشگاه اختصاصی خود موفق شدند فولام را 2-1 شکست دهند. آرسنال ابتدا عقب افتاد ولی در ادامه دو گل زد و بازی را با پیروزی تمام کرد. گل پیروزی آرسنال در دقیقه 85 توسط گابریل مارتینلی به ثمر رسید. خوشحالی شدید بازیکنان آرسنال پس از ثبت دو گل و کسب پیروزی در دقایق پایانی برابر فولام با انتقاد برخی کارشناسان روبه‌رو شد اما گرانیت ژاکا هافبک سوئیسی آرسنال می‌گوید که نظر منتقدان اشتباه است.

او در پایان بازی شب گذشته آرسنال و استون ویلا(پیروزی 2-1 آرسنال) گفت:« چرا نباید کسب پیروزی و دو گلی را که به فولام زدیم؛ جشن می‌گرفتیم؟ ما برای همه باشگاه‌ها احترام قائلیم. یعنی چون نام تیم فولام بود، نباید خوشحالی می‌کردیم؟ اگر گل‌ها را جشن نمی‌گرفتیم، بازیکنان فولام نمی‌گفتند چرا ما خوشحال نیستیم؟ گل زدن و جشن نگرفتن از نظر من بی احترامی به تیم مقابل است. فولام فصل جاری فقط به ما باخته و تیم بسیاری خوبی است.»

ژاکا ادامه داد:« نمی‌توان همه را راضی کرد. اگر گل بزنیم و آن را جشن نگیریم، یک عده اعتراض می‌کنند و اگر خوشحالی کنیم، برخی دیگر ناراحت می‌شوند. ما فوتبالیست هستیم و اگر گل بزنیم و در یک بازی پیروز شویم، خوشحالی خواهیم کرد. برای‌ ما نام حریف مقابل مهم نیست.»

دیدگاهتان را بنویسید