جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

نمی‌خواهم برگردم؛ ژاوی سیمونز و مطلع کردن پاری سن ژرمن از تصمیم خود

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: ژاوی سیمونز قصد بازگشت به پاری سن ژرمن را ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

نمی‌خواهم برگردم؛ ژاوی سیمونز و مطلع کردن پاری سن ژرمن از تصمیم خود

با اینکه قرارداد قرضی ژاوی سیمونز با لایپزیش به پایان رسیده و انتظار می‌رفت او سرانجام به پاری سن ژرمن برگردد اما در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره تصمیم او برای آینده‌اش و مقصد بعدی او انجام شده است.

از سوی دیگر، گویا یک بند در قرارداد سیمونز وجود دارد که اگر پاریسی‌ها تا پیش از سال 2025 او را بفروشند، بخش زیادی از مبلغ این انتقال به جیب آیندهوون باشگاه پیشین این بازیکن خواهد رفت و به همین خاطر این باشگاه فرانسوی اکنون تمایلی به فروش بازیکنش ندارد.

به گزارش فابریتزیو رومانو؛ ژاوی سیمونز به پاری سن ژرمن اطلاع داده نمی‌خواهد به این باشگاه بازگردد و ترجیح می‌دهد در این پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به صورت قرضی تا پایان فصل آینده به یک باشگاه دیگر بپیوندد.

بایرن مونیخ و لایپزیش در حال رقابت بر سر این بازیکن 21 ساله هستند و این رقابت همچنان ادامه دارد. انتظار می‌رود پس از پایان کار تیم ملی هلند در یورو 2024، سیمونز تصمیم نهایی خود درباره آینده‌اش را بگیرد. گفتنی است قرارداد ژاوی سیمونز با پاری سن ژرمن تا سال 2027 اعتبار دارد و هنوز سه فصل دیگر از آن باقی مانده است. او در فصلی که گذشت توانست از خود آمار خوب 10 گل و 15 پاس گل را برای ساکسون‌ها ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید