اخبار پاری سن ژرمن

لیونل مسی در آستانه رسیدن به یک رکورد بی‌نظیر!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:لیونل مسی، ستاره بزرگ فوتبال آرژانتین، احتمالا به‌زودی پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 شب گذشته پاری‌سن ژرمن در سوپر جام فرانسه موفق به کسب برتری پرگل با چهار گل مقابل نانت شد تا کریستوف گالتیه شروع درخشانی در این باشگاه داشته باشد. لیونل مسی، ستاره پاریس نیز در ترکیب تیمش حضور داشت و موفق شد در این پیروزی درخشان برای پاری‌سن ژرمن نقش آفرینی کند. بدین‌ترتیب او حالا موفق به فتح 41 جام رسمی در دوران ورزشی خود شده و احتمال دارد در پایان فصل پیش رو، عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال را به خود اختصاص دهد.

لیونل مسی در دوران ورزشی درخشان خود موفق به فتح ۱۰ لالیگا، هفت جام حذفی اسپانیا، هشت سوپر جام اسپانیا، چهار لیگ قهرمانان اروپا، سه سوپرجام اروپا، سه جام باشگاه‌های جهان، یک لیگ فرانسه، یک سوپر جام فرانسه، یک کوپا آمه‌ریکا، یک فینالیسیما، یک المپیک و یک جام جهانی زیر ۲۰ سال شده است. 

حالا لیونل مسی آرژنتینی ۴۱ جام قهرمانی در کارنامه خود ثبت کرده و تنها دو جام دیگر تا رکورد ۴۳ جام دنی آلوس، مدافع برزیلی و باتجربه فاصله دارد. جالب اینجاست این بازیکن تا امروز حتی یک جام قهرمانی در کشور خود آرژانتین فتح نکرده و بعید به نظر می‌رسد این اتفاق تا پایان دوران ورزشی مسی رخ دهد.

در فصل پیش رو پاری‌سن ژرمن چهار جام داخلی و البته لیگ قهرمانان را در پیش دارد و البته تیم ملی آرژانتین در ماه نوامبر در جام جهانی قطر به میدان خواهد رفت. در صورت کسب دو عنوان قهرمانی از این پنج فرصت، لیونل مسی به رکورد دنی آلوس خواهد رسید و حتی ممکن است او تا کمتر از یک سال دیگر این رکورد تاریخی را به تنهایی به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید