اخبار پاری سن ژرمن

پیروزی قاطع تاتنهام و شکست شاگردان جرارد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:دیدارهای هفته نخست لیگ برتر انگلیس با پیروزی قاطع سفیدپوشان لندن و باخت استون ویلا دنبال شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

در ادامه بازی‌های روز دوم از هفته نخست لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (شنبه) 4 بازی همزمان از ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها تاتنهامِ آنتونیو کونته با نتیجه 4 بر یک میهمانش ساوتهمپتون را در هم کوبید.

تاتنهام در حالی این بازی را برد که در دقیقه 12 دروازه‌اش توسط جیمز وارد باز شد و تا دقیقه 21 هم از میهمان خود عقب بود. سسنیون با پاس دژان کولوسفسکی گل اول را برای تیم تحت هدایت کونته به ثمر رساند. اریک دایر با پاس سون هئونگ مین در دقیقه 31 دومین گل را برای سفیدپوشان لندن به ثمر رساند. سالیسو مدافع ساوتهمپتون با یک گل به خودی در دقیقه 61 اختلاف را به دو گل افزایش داد و دو دقیقه بعد نیز کولوسفسکی چهارمین گل را برای میزبان لندنی به ثمر رساند تا شروع قاطعانه برای این تیم رقم بخورد.

در بازی همزمان استون‌ویلا تحت هدایت استیون جرارد با نتیجه 2 بر صفر به میزبانش بورنموث باخت. لرما در دقیقه 3 و مور در دقیقه 80 گل‌های بورنموث را به ثمر رساندند تا شاگردان جرارد با یک باخت فصل را آغاز کنند.

در دو بازی دیگر لیدزیونایتد با نتیجه 2 بر یک بر ولورهمپتون غلبه کرد و نیوکاسل هم با 2 گل تیم تازه وارد ناتینگهام فارست را شکست داد.

در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلیس از ساعت 21 به وقت تهران، چلسی میهمان اورتون خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید