اخبار پاری سن ژرمن

مسی همسن امباپه که بود چهار توپ طلا داشت

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:وین رونی با اشاره به تنه زدن کیلیان امباپه به لیونل مسی از ستاره جوان PSG انتقاد کرده و می‌گوید کسی را با این حد از خود بزرگ‌بینی ندیده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

کیلین امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن از زمانی که به تلاشهای رئال مادرید برای جذب او پاسخ منفی داد و قراردادش را با PSG تمدید کرد زنجیره‌ای از واکنش‌های عجیب و غریب را به نمایش گذاشته که او و این تیم را با تنش مواجه کرده است.

اتفاق‌های اخیر به خصوص درگیری او با نیمار و تنه زدن به لیونل مسی انتقادهایی بی‌سابقه به ستاره فرانسوی وارد کرده و او را در رختکن تیم هم منزوی کرده است. وین رونی با اشاره به رفتار امباپه به ستاره بزرگی مثل لیونل مسی می‌گوید تا کنون کسی را با این حد از خود بزرگ‌بینی ندیده است. رونی در ادامه گفت یک نفر باید به این فوتبالیست 22ساله بگوید لیونل مسی کیست.

امباپه روز شنبه این هفته در اولین بازی فصل خود برای PSG چند رفتار عجیب و غریب داشت. در بازی مقابل مون‌پلیه امباپه که یک پنالتی را از دست داده بود وقتی نیمار پشت یک ضربه پنالتی دیگر ایستاد از دست او عصبانی شد. امباپه در حالی‌که به سمت نیمار حرکت می‌کرد تا توپ را از او بگیرد از کنار لیونل مسی عبور کرد و در کمال بی‌اعتنایی به او تنه زد. حرکتی که مسی را بهت‌زده کرده بود.

وین رونی، ستاره سابق منچستریونایتد و سرمربی این روزهای دی‌سی یونایتد، با اشاره به رفتار عجیب امباپه گفت:” یک فوتبالیست بیست و دو یا بیست و سه ساله به مسی تنه می‌زند! در تمام عمرم کسی را ندیده‌ام که اینقدر خود بزرگ‌بین باشد. یک نفر به امباپه یادآوری کند که مسی وقتی همسن او بود چهار توپ طلا برده بود”

دیدگاهتان را بنویسید