اخبار پاری سن ژرمن

یوونتوس 3-0 ساسولو: شبیه یک مدعی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:یوونتوس فصل جدید رقابت‌های سری آ را با پیروزی خانگی 3-0 مقابل ساسولو آغاز کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

شاگردان مکس آلگری در این دیدار کاملا برتر از حریف ظاهر شدند و در نهایت با گل‌های آنخل دی‌ماریا و دوشان ولاهوویچ (دو گل) به پیروزی رسیدند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این یوونتوسی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در دقیقه 20، چیزی نمانده بود که ساسولو به گل برتری برسد ولی ضربه والی دفرل را ماتیا پرین با یک واکنش به موقع دفع کرد.
یک دقیقه بعد بار دیگر دفرل شانس خود را با یک شوت محکم امتحان کرد ولی باز هم پرین اجازه باز شدن دروازه یووه را نداد.
پس از آن نوبت یوونتوسی ها بود که حملات را از سر بگیرند و در دقیقه 26، این آنخل دی ماریا بود که قفل دروازه حریف را باز کرد. روی یک رفت و برگشت توپ در سمت چپ به الکس ساندرو رسید و ارسال او به محوطه جریمه را دی ماریا با یک ضربه چکشی دیدنی از بالای دست‌های دروازه‌بان حریف تبدیل به گل کرد.

پس از این گل بازیکنان ساسولو پیش کشیدند و در دقیقه 30، شوت آیهان می‌توانست روی دروازه یووه خطرساز شود اما پرین با جاگیری مناسب توپ را به راحتی مهار کرد.
در ادامه بار دیگر یوونتوسی ها بر بازی مسلط شدند و در دقیقه 41، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای فرراری روی ولاهوویچ درون محوطه جریمه ساسولو باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد و VAR هم تصمیم او را تایید کرد. خود ولاهوویچ پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه به وسط دروازه، اختلاف را به دو گل افزایش داد.
در ثانیه‌های پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و این نیمه با برتری دو گله یووه به پایان رسید. 
 نیمه دوم را هم یوونتوس بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل سوم رسیدند. اشتباه مدافعان ساسولو پشت محوطه جریمه باعث شد تا توپ به دی‌ماریا برسد و پاس در عمق او را ولاهوویچ با یک ضربه محکم تبدیل به گل سوم کرد.
بعد از این گل باز هم یووه تیم برتر میدان بود اما بازیکنان این تیم چندان به آب و آتش نمی‌زدند و بیشتر در تلاش بودند تا بازی را کنترل کنند. 
در دقایق پایانی بازیکنان ساسولو که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 74، پینامونتی با یک شوت زمینی شانس‌اش را برای گلزنی امتحان کرد اما پرین با یک واکنش خوب توپ را مهار کرد.
در دقایق پایانی هم یوونتوسی‌ها بازی را به خوبی کنترل کردند و حتی ولاهوویچ این شانس را داشت که گل سوم را به ثمر برساند اما توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با برتری 3-0 یووه به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید