اخبار پاری سن ژرمن

پایان رویای بارسلونا؛ برناردو در سیتی ماندنی شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:سایت اتلتیک امروز ادعا کرد که برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی سیتی، فصل جاری را نیز در این باشگاه خواهد ماند و به بارسلونا نمی‌رود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

بعد از سپری کردن پنج فصل درخشان و دستیابی به افتخارات فراوان، برناردو سیلوا قصد جدایی از منچسترسیتی و پیوستن به بارسلونا را داشت ولی این اتفاق امسال رخ نخواهد داد. این بال تکنیکی و پرتغالی شنبه و در دیدار سیتی برابر بورنموث در ترکیب ثابت قرار نداشت و در پایان مسابقه، شاهد خداحافظی او با هواداران سیتی در استادیوم اتحاد بودیم. رسانه های اسپانیایی خبر از توافق کامل برناردو با بارسلونا داده بودند.

برناردو سیلوا پس از بازی و در صفحه اینستاگرام خود نوشت:« یک عملکرد درخشان از سوی تیم و یک فضای فوق العاده. همچنین می‌خواهم از همه حاضران در استادیوم برای آن لحظات زیبای توام با عشق و حمایت که به من نشان دادید، تشکر کنم.»

در حالی که برناردو خوشبین بود که در نهایت راهی بارسلونا شود اما امروز سایت اتلتیک گزارش داد که ستاره پرتغالی از این انتقال ناامید شده و به این نتیجه رسیده است که فصل جاری نیز در سیتی بماند.

اتلتیک نوشته است که تصمیم برناردو برای ماندن در سیتی سه دلیل دارد. ابتدا اینکه متوجه شده بارسلونا به دلیل مشکلات اقتصادی نمی تواند پیشنهادی رسمی به سیتی ارائه دهد. دلیل دوم به درخواست بالای سیتی بر می گردد. سیتی برای فروش برناردو 100 میلیون یورو می خواهد و پرداخت این مبلغ برای بارسلونا غیرممکن است. دلیل سوم هم به شرایط او در سیتی مربوط است. برناردو رویای بازی در بارسلونا را دارد ولی در سیتی هم شرایط او بد نیست. در واقع هرچند او بازیکن ثابت سیتی نیست ولی مورد اعتماد پپ گواردیولا قرار دارد و مربی اسپانیایی بارها به این مساله اشاره کرده است. سیتی تیمی کاملا منسجم و قدرتمند دارد و فصل جاری شانس بالایی برای کسب همه جام ها خواهد داشت. در گزارش اتلتیک آمده است که پیام اینستاگرامی برناردو، یک پیام خداحافظی نبود و او تنها قصد داشت از هواداران سیتی تشکر کند.

دیدگاهتان را بنویسید