اخبار پاری سن ژرمن

سکوت پوچتینو شکست؛ امباپه دلیل اخراج من نبود

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق پاری سن ژرمن، مدعی شد خودش نیز خواهان ماندن و تمدید قرارداد کیلیان امباپه با این باشگاه بوده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

ناکامی دوباره در لیگ قهرمانان و شکست دراماتیک برابر رئال مادرید باعث شد مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن، بعد از دو سال شغل خود را از دست بدهد. اخباری در مورد عدم تمایل کیلیان امباپه به ماندن این سرمربی در باشگاه شنیده شده بود، اما پوچتینو این شایعات را تکذیب کرده و ستاره فرانسوی را یکی از بهترین‌های جهان فوتبال توصیف کرد.

مائوریسیو پوچتینو گفت: “به نظر من پاری سن ژرمن تمام تلاش ممکن را برای حفظ کیلیان امباپه انجام داد و من نیز با این کار موافق بودم. او یکی از بهترین بازیکنان امروز فوتبال جهان است و من فکر می‌کنم که پاری سن ژرمن با داشتن منابع لازم برای انجام این کار، در نهایت امباپه را متقاعد کرد که بماند.

اما من فکر نمی‌کنم کیلیان امباپه کسی باشد که پروژه جدید را طراحی کرده و در واقع باعث جدایی من شده باشد. افراد تصمیم گیرنده در پاری سن ژرمن و در این مورد خاص رئیس باشگاه، به این نتیجه رسید که راحت‌ترین کار، اجرای پروژه‌ای جدیدی در پاریس است.

کار کردن با لئو مسی؟ به نظر من او بهترین بازیکن جهان است و در این مورد شکی نیست و همچنین پس از مسی، بی تردید امباپه نامزد دریافت این عنوان است. البته نباید نیمار را فراموش کرد که به نظر من او هم یکی از بهترین بازیکنان جهان است. اما مسی از نظر جسمانی در بهترین شرایط خود قرار دارد و فکر می‌کنم او انرژی و توانایی لازم را برای رهبری و رسیدن به جام جهانی دارد. به لطف فوتبال، خوش شانس بودم که در این مدت لحظات زیادی را در کنار مسی زندگی کردم.”

دیدگاهتان را بنویسید