اخبار پاری سن ژرمن

اینتر 3-0 اسپتزیا؛ درخشش زوج‌های هجومی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:اینتر در دومین دیدارش در فصل جدید سری آ مقابل اسپتزیا به پیروزی 3-0 رسید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 شاگردان سیمونه اینزاگی که در هفته اول به‌سختی از سد لچه گذشتند، امشب برابر اسپتزیا کار سختی نداشتند و با سه گل به برتری رسیدند.

اینتری‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 9 بازی بود که اولین موقعیت جدی‌شان را روی دروازه حریف ایجاد کردند اما ضربه سر دنزل دامفریس روی ارسال هاکان چالهان‌اوغلو را دروازه‌بان اسپتزیا دفع کرد.
حملات اینتر ادامه پیدا کرد و در دقیقه 14، لائوتارو مارتینز می‌توانست با یک شوت محکم دروازه اسپتزیا را باز کند اما بار دیگر بارتلومی دراگوفسکی دروازه میهمان را بسته نگه داشت.
در ادامه بازی کمی متعادل‌تر شد و بازیکنان اسپتزیا هم کمی پیش کشیدند و بازی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه 31، روی یک رفت و برگشت توپ به لائوتارو رسید اما این‌بار ضربه خطرناک او از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
فشار حملات اینتر سرانجام در دقیقه 35 نتیجه داد و این تیم به گل اول رسید. روی ارسال نیکولو بارلا به پشت محوطه جریمه بود که روملو لوکاکو با ضربه سر توپ را مهیا کرد و لائوتارو با شوتی دقیق و تماشایی، دروازه دراگوفسکی را باز کرد.

برتری اینتر بعد از این گل هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 41، دامفرایس گل دوم را به ثمر برساند اما این بار دراگوفسکی با واکنشی دیدنی دروازه تیمش را نجات داد.
دو دقیقه بعد لوکاکو می‌توانست زننده گل دوم اینتر لقب بگیرد اما ضربه او روی ارسال الساندرو باستونی به تیر دروازه برخورد کرد.
در دقیقه 44 روی پاس خوب دامفرایس، لائوتارو بار دیگر صاحب موقعیت گلزنی شد اما این‌بار ضربه‌اش از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.
نیمه دوم را هم اینتر بهتر آغاز کرد و این‌بار خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 52 بود که روی همکاری میلان اشکرینیار و لوکاکو، توپ به‌طور اتفاقی مقابل چالهان اوغلو قرار گرفت و او هم با یک ضربه بغل پای دقیق حساب کار را 2-0 کرد.

در ادامه کمی از فشار حملات اینتر کاسته شد اما همچنان بازیکنان این تیم توپ و میدان را در اختیار داشتند. در این بین سیمونه اینزاگی دست به چند تعویض زد و از جمله ادین ژکو و خواکین کوره‌آ را به‌جای لوکاکو و لائوتارو به زمین فرستاد و همین دو مهاجم جدید، پایه‌گذار گل سوم اینتر بودند.

در دقیقه 82 بود که ژکو درون محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و بعد از فریب دروازه‌بان، کوره‌آ را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و در نهایت بازی با برتری 3-0 اینتر به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید