اخبار پاری سن ژرمن

پاسخ منفی سیتی به PSG؛ برناردو سیلوا را نمی‌فروشیم

LONDON, ENGLAND - AUGUST 07: Bernardo Silva of Manchester City during the Premier League match between West Ham United and Manchester City at London Stadium on August 07, 2022 in London, England. (Photo by Julian Finney/Getty Images)

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:منچسترسیتی پیشنهاد هنگفت پاری سن ژرمن برای جذب برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی، را رد کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

برناردو سیلوا به یکی از بازیکنان جذاب پنجره نقل و انتقالات تبدیل شده که نام او در چند هفته گذشته بارها مطرح شده است. 
پیش از این گفته می‌شد که او هم در فکر جدایی از پی اس جی و تجربه یک چالش جدید است و دوست دارد پیراهن بارسلونا را در فصل جدید به تن کند اما شرایط مالی بارسا به شکلی است که این باشگاه عملا شانسی برای جذب او ندارد، خصوصا که سیتی هم قیمت قابل توجهی را برای فروش او در نظر گرفته است. 
چند روز قبل بود که چند رسانه انگلیسی و فرانسوی مدعی شدند که پی اس جی هم در حال بررسی شرایط جذب این بازیکن است و حالا روزنامه تایمز خبر داده است که پیشنهاد 70 میلیون پوندی این باشگاه برای جذب برناردو سیلوا با پاسخ منفی سیتی روبرو شده است. 

این روزنامه همچنین معتقد است که مدیران پاری سن ژرمن این تصور را دارند که پپ گواردیولا مانع اصلی انجام این انتقال است چون سیلوا را یکی از مهره‌های کلیدی تیمش می‌داند و امیدوار است که امسال با حضور او، طلسم فتح لیگ قهرمانان را در سیتی بشکند. 
این در حالی است که این مربی اسپانیایی پیش از این بارها تاکید کرده بود که اگر بازیکنی در تیمش خوشحال نیست یا قصد جدایی دارد، نباید جلوی او را گرفت. 
با توجه به این که سیلوا پیشنهاد تمدید قرارداد و دریافت دستمزد هنگفت از سوی سیتی را رد کرده است، باید دید که آیا شرایط او در همین پنجره تابستانی تغییر خواهد کرد یا همه چیز به سال آینده موکول خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید