اخبار پاری سن ژرمن

پاری‌سن‌ژرمن؛ آماده فروش نیمار

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه سران باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن با فروش مهاجم برزیلی‌ شان مخالفتی ندارند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید. 

به گزارش اخبار  پاریس ژرمن فرانسه، پس از اینکه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن موفق شد قرارداد کیلیان امباپه را تا سال 2025 تمدید کند و مانع از انتقال او به رئال مادرید شود، رسانه‌های فرانسوی گزارش‌هایی از امتیازاتی که این باشگاه به این ستاره فرانسوی داده، منتشر کردند که بر اساس آن این بازیکن می‌تواند در انتخاب مربی، تغییر مدیر ورزشی تیم و لیست ورودی وخروجی باشگاه تصمیم‌گیری کند.

بر اساس ادعای برخی رسانه‌ها در یکی از این موارد امباپه از مدیران باشگاه خواسته تا نیمار را در لیست فروش قرار دهند. حالا سایت «گل» خبر می‌دهد که سران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مخالف فروش نیمار در نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو نیستند، به شرطی که پیشنهاد مناسبی برای انتقال این مهاجم برزیلی دریافت کنند.

نیمار در سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به PSG پیوست و از آن زمان تاکنون 100 گل برای این تیم به ثمر رسانده و در عین حال به آنها کمک کرده تا چهار عنوان قهرمانی در لوشامپیونه فرانسه کسب کنند

دیدگاهتان را بنویسید