اخبار پاری سن ژرمن

تن‌هاخ: بازهم می‌گویم، روی رونالدو حساب می‌کنم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مربی هلندی منچستریونایتد تکرار کرد که رونالدو فروشی نیست و روی او برای فصل بعد حساب کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 کریستیانو رونالدو به مدیران باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده که تصمیمی برای ادامه حضور در این تیم ندارد و می خواهد اولدترافورد را برای دومین بار ترک کند.

در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره باشگاه بعدی این فوق ستاره پرتغالی به گوش رسیده اما هنوز مشخص نیست که مقصد نهایی این بازیکن چه تیمی خواهد بود. گفته می‌شد که چلسی و بایرن مونیخ شانس اصلی را برای جذب این بازیکن دارند اما بسیاری از مدیران بایرن در چند روز اخیر هرگونه مذاکره و تلاش برای به خدمت گرفتن او را تکذیب کردند. توماس توخل هم شانس جذب رونالدو را رد کرد. دیروز در اسپانیا ادعا کردند که اتلتیکو مادرید در حال برنامه ریزی برای جذب رونالدو است.

اریک تن هاخ، سرمربی هلندی جدید منچستریونایتد اما بار دیگر تاکید کرد که رونالدو فروشی نیست. بازیکنی که یک سال دیگر نیز با منچستر قرارداد دارد. تن هاخ در این رابطه گفت:« تا جایی که می دانم، کریستیانو با ما یک سال دیگر قرارداد دارد و بند تمدید تا 2024 نیز در قرارداد او گنجانده شده است.»

رونالدو ممکن است امسال بماند و بند تمدید او نیز فعال شود؟« بله، البته صادقانه بگویم که من هم قراردادی سه ساله با منچستر دارم ولی در فوتبال، نتیجه گیری در کوتاه مدت بسیار اهمیت دارد. از همان ابتدای فصل باید پیروزی ها را شروع کنیم و خیلی به آینده نگاه نمی کنم. استراتژی خاصی دارم و پروسه‌ای طبعا زمان‌بر است با این حال باید خیلی زود به هواداران نشان دهیم که تیمی خوب و مدعی برای فتح جام ها هستیم.»

زمان بازگشت رونالدو:« نمی دانم ولی روی رونالدو برای فصل پیش رو حساب می کنم و مطلعم که انفرادی تمرین می کند. همه او را می شناسیم و اینکه تا چه اندازه حرفه ای است. رونالدو همین حالا هم روی فرم است و دوری او از تمرینات پیش فصل، نگرانم نمی کند.»

دیدگاهتان را بنویسید