اخبار پاری سن ژرمن

مسی خط قرمز آرژانتین؛ به او دست نزنید!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:به نظر می‌رسد که لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، به نوعی به خط قرمز بازیکنان این تیم تبدیل شده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 آرژانتین شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف هندوراس رفت و موفق شد با سه گل برابر این تیم پیروز شود. 
مسی که از ابتدای فصل تا به حال نمایش تحسین برانگیزی را در پاری سن ژرمن ارائه کرده بود موفق شد در این دیدار نیز یکی از ستاره‌های تیم ملی کشورش باشد. 
او دو گل در این بازی به ثمر رساند و زمینه‌ساز گل دیگر این تیم نیز شد که لائوتارو مارتینز آن را به ثمر رساند تا آرژانتین در اولین دیدار تدارکاتی‌اش در این وقفه دیدارهای ملی به پیروزی برسد. 
این بازیکن که در سراسر دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار است، ظاهرا در بین بازیکنان و اعضای کادر فنی هندوراس نیز چهره بسیار محبوبی است و این موضوع شب گذشته باعث رخ دادن اتفاق جالبی در میدان شد. 

پس از سوت پایان بازی بود که بسیاری از بازیکنان تیم حریف و مربیان این تیم خودشان را به مسی رساندند تا او را از نزدیک ببینند و عکسی به یادگار با او داشته باشند. 
در این میان، کمک مربی هندوراس در حالی که قصد داشت عکسی با مسی بگیرد، دست این بازیکن را گرفت اما این موضوع چندان به مذاق رودریگو دی پل خودش نیامد. 
این بازیکن رابطه بسیار نزدیکی با مسی دارد و بلافاصله جلو رفت و دست کمک مربی هندوراس را پایین انداخت تا دیگر نتواند این ستاره پی اس جی را در نزدیکی خودش نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید