آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمن

عملکرد ضعیف مسی در بازی با نیس

آنچه بیش از شکست پاری‌سن‌ژرمن به چشم آمد عملکرد ضعیف لیونل مسی در بازی مقابل نیس بود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

عملکرد ضعیف مسی در بازی با نیس

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، در شکست این تیم برابر نیس، آمار به شدت ضعیفی را به ثبت رسانده است.

پاری‌سن‌ژرمن در خانۀ نیس با نتیجۀ ۰-۱ شکست خورد و بازی خوبی ارائه نکرد. در این دیدار کیلیان امباپه ستاره پاری‌سن‌ژرمن محروم بود و مائوریسیو پوچتینو نتوانست تا از مثلث خط حمله تیمش شامل نیمار، مسی و امباپه استفاده کند. اما در غیاب امباپه جوان، دو ستاره باتجربه تیم یعنی لیونل مسی و نیمار هم عملکرد خوبی نداشتند و نتوانستند تاثیرگذار باشند.

اما در این بین آنچه بسیار عجیب به نظر می‌رسید این بود که مسی بدترین آمار را به ثبت رساند و نتوانست حتی یک شوت در چارچوب دروازه حریف داشته باشد. آخرین باری که لئو نتوانسته بود هیچ شوتی به دروازه حریف در یک بازی لیگی بزند به فصل ۲۰۱۰-۲۰۰۹ لالیگا و زمان حضور او در بارسلونا برمی‌گردد.  فوق ستاره آرژانتینی آخرین بار در بازی مقابل رئال‌مادرید در نیمه‌نهایی جام حذفی ۲۰۱۹ اسپانیا نیز موفق به ثبت یک شوت در جریان بازی نشد.

مسی از زمان پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن به شکل عجیبی در گلزنی ناکام بوده و فقط یک گل در لیگ یک فرانسه به ثمر رسانده است. نزدن حتی یک شوت به دروازه حریف در جریان بازی با نیس باعث افزایش انتقادها از این بازیکن شده و حالا او وظیفه سنگینی در دیدار چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا برعهده دارد، دیداری که باز هم شاید کیلیان امباپه در آن غایب باشد چرا که این بازیکن در جریان تمرینات پی‌اس‌جی مصدوم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید