اخبار پاری سن ژرمن

یک پیشنهاد جذاب روی میز؛ برای لیونل مسی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مدیران پاری‌سن ژرمن قصد دارند به‌زودی پیشنهاد تمدید قرارداد یک‌ساله و تا تابستان سال 2024 را به لیونل مسی ارائه بدهند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

علی‌رغم عملکرد ضعیف لیونل مسی در فصل 2021-2022 و شدت گرفتن انتقادات از این بازیکن آرژانتینی در فرانسه، مدیران باشگاه پاری‌سن ژرمن معتقدند لیونل مسی می‌تواند در سال پیش رو بهترین سطح خود را در این تیم به‌نمایش بگذارد و همه به درخشش مسی امیدوارند. حالا نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد پاری‌سن ژرمن پیشنهاد تمدید قرارداد لیونل مسی برای یک سال دیگر و تا ژوئن سال 2024 را به‌زودی و رسما به این بازیکن ارائه خواهد داد.

لئو مسی سال گذشته بدترین فصل خود در 15 سال اخیر در لیگ قهرمانان اروپا را پشت سر گذاشت و در مجموع در فصل اول حضور در فرانسه کارنامه 11 گل و 15 پاس گل در 34 بازی را به ثبت رساند. اما ناصر الخلیفی معتقد است این فصل لیونل مسی عملکرد درخشانی در پاری‌سن ژرمن ارائه می‌دهد و به این باشگاه برای فتح لیگ قهرمانان کمک خواهد کرد. 

به نظر می‌رسد خود این ستاره آرژانتینی نیز از انگیزه بالایی برای درخشش برخوردار بوده و حتی یک هفته پیش از اتمام مهلت تعطیلات، خود را برای اردوی پیش فصل به کمپ باشگاه پاری‌سن ژرمن رسانده است.

قرارداد لیونل مسی با این تیم در تابستان سال 2023 تمام می‌شود و او از اول ژانویه سال بعد مختار به توافق با هر تیمی است. اما پاری‌سن ژرمن قصد دارد به‌مدت یک فصل دیگر قرارداد لیونل مسی را تمدید کند و مذاکرات رسمی بین طرفین احتمالا به‌زودی آغاز خواهد شد.

البته خود لیونل مسی قصد دارد تا پایان جام جهانی قطر صبر کرده و بعد از این تورنمنت برای آینده خود تصمیم بگیرد. اما چندی قبل ناصر الخلیفی خبر از درآمدزایی هنگفت پاری‌سن ژرمن و کسب 700 میلیون یورو در یک سال اخیر خبر داد و بی تردید حضور لیونل مسی در این باشگاه نقش مهمی در این رقم قابل توجه داشته است. ورود لیونل مسی به پاریس 10 قرارداد اسپانسری جدید به‌همراه داشت، اما فارغ از این موارد باشگاه احساس می‌کند هنوز روزهای درخشان مسی در پاری‌سن ژرمن آغاز نشده و او می‌تواند حداقل دو سال دیگر در ترکیب این تیم مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید