اخبار پاری سن ژرمن

تلاش دوباره منچستریونایتد برای خرید دیونگ با پیشنهاد دو برابری

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:شیاطین سرخ با وجود مخالفت ستاره هلندی بارسلونا با پیوستن به منچستر یونایتد، یک بار دیگر قصد دارند شانس خود را برای جذب او امتحان کنند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

باشگاه منچستریونایتد هنوز از جذب فرنکی دیونگ قطع امید نکرده است و یک بار دیگر تلاش خود را انجام می‌دهد تا این بازیکن هلندی را به ترک بارسا ترغیب کند.

به گزارش اسپورت باشگاه انگلیسی قصد دارد پیشنهاد مالی‌اش به دیونگ را دو برابر کند و به این ترتیب حقوقی به مراتب بالاتر از چیزی که اکنون از بارسلونا می‌گیرد به او بپردازد. در همین حال نشریه تلگراف انگلیس نیز نوشته است که پیشنهاد مالی جدید من‌یونایتد می‌تواند دیونگ را برای ترک نوکمپ و رفتن به اولدترافورد ترغیب کند به خصوص که باشگاه بارسلونا هم قصد دارد حقوق بازیکن سابق آژاکس را کاهش دهد.

پیوستن دیونگ به منچستریونایتد، اتفاقی است که خود بارسایی‌ها هم از آن استقبال می‌کنند، چرا که با درآمد حاصل از فروش او می‌توانند بخش قابل توجهی از هزینه‌هایی که در پنجره نقل و انتقالات امسال داشته‌اند را جبران کنند.

تا پیش از این دیونگ همواره با خروجش از بارسلونا مخالفت کرده و در نهایت هم همراه با سایر بازیکنان تیم به اردوی پیش فصل آمریکا رفته است. از الان به بعد اما داستان ممکن است فرق کند و می‌توان انتظار افزایش فشار روی بازیکن برای خروج از جمع شاگردان ژاوی هرناندس را داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید