اخبار پاری سن ژرمن

آنری: امباپه نیازی به اثبات خود ندارد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:تیری آنری، اسطوره فوتبال فرانسه به دفاع از کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری‌سن ژرمن پرداخته است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 اگرچه تازه در روزهای ابتدایی فصل قرار داریم، اما مشکلات و حواشی برای پاری‌سن ژرمن از همان اول کار آغاز شده و به نظر می‌رسد رابطه خوبی بین ستاره‌های بزرگ این تیم وجود ندارد. تیم کریستوف گالتیه در ابتدای هفته با ارائه نمایشی درخشان با نتیجه 2-5 از سد مون‌پلیه گذشت، اما در چند صحنه در جریان بازی به نظر می رسد کیلیان امباپه با لیونل مسی و نیمار مشکل دارد و عکس العمل‌های این ستاره فرانسوی، شایعات را دوچندان کرد. اما تیری آنری، ستاره سابق آرسنال معتقد است همشیه حرف و حدیث در مورد پاری‌سن ژرمن شنیده شده و بازیکنی مانند کیلیان امباپه نیازی به اثبات دوباره خود ندارد.

تیری آنری گفت: “این جایگاه متعلق به کیلیان امباپه، است. البته این بازیکن باید همانطور که از ابتدا نشان داده، باز هم بهترین سطح خود را به‌نمایش بگذارد، اما این بازیکن چیزی برای اثبات چیزی به کسی ندارد. در این شرایط سرمربی پاری‌سن ژرمن باید راهی برای حضور همزمان لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه در ترکیب پیدا کند و شرایط را به شکلی پیش ببرد که هر سه بازیکن خوشحال باشند.

در این‌صورت است که این تیم در ادامه فصل موفق خواهد شد. در پاری‌سن ژرمن همیشه یک بحث و یک مشکل وجود دارد. آنها این هفته در لیگ فرانسه 5-2 پیروز شدند و حالا ما در مورد کیلیان امباپه صحبت می‌کنیم. سال گذشته همه چیز حول‌محور نیمار بود و شرایط همیشه همین‌طور خواهد بود، زیرا نام این باشگاه پاری‌سن ژرمن است.”

دیدگاهتان را بنویسید