اخبار پاری سن ژرمن

کاسمیرو حالا بهتر می‌داند که به چه لیگی آمده است

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، از شرایط بدنی کاسمیرو تمجید کرد و 10 دقیقه بازی او برابر ساوتهمپتون را برای شناخت بیشترش از لیگ برتر، مناسب دانست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

کاسمیرو که جمعه گذشته انتقالش از رئال مادرید به منچستریونایتد رسمی شد، دیروز برای اولین‌بار در فهرست تیمش قرار گرفت. کاسمیرو بازی برابر ساوتهمپتون را از روی نیمکت شروع کرد ولی دقیقه 80 با تصمیم اریک تن‌هاخ به جای الانگا راهی میدان شد.

ستاره برزیلی نتوانسته بود هفته قبل یونایتد را در بازی حساس برابر منچستریونایتد همراهی کند ولی او که در تمرینات عالی کار کرده بود، روز گذشته در فهرست قرار گرفت و در حالی‌که یونایتد با یک گل از میزبانش پیش بود، به میدان رفت تا به حفظ پیروزی کمک کند. یونایتد در نهایت این بازی را 0-1 برد و به دومین پیروزی متوالی خود دست یافت.

اریک تن هاخ در مصاحبه با بی تی اسپورت و در مورد کاسمیرو گفت:« فکر می کنم همین 10 دقیقه برای اینکه کاسمیرو به درک درستی از لیگ برتر برسد، کافی بود. او حالا بهتر می داند که به چه لیگی آمده است. لیگ برتر کاملا متفاوت با لالیگاست. البته کاسمیرو روی فرم است و معتقدم به تدریج خودش را با یونایتد و فضای لیگ برتر وفق خواهد داد.»

تن هاخ ادامه داد:« کاسمیرو پیش فصل خوبی با رئال داشت و کاملا از لحاظ بدنی آماده است. حالا وظیفه من است تا او را به بهترین شکل برای بازی در یونایتد مهیا کنم. او باید با سبک بازی یونایتد آشنا شود و زمانی که این اتفاق بیفتد، وارد ترکیب خواهد شد و به ما بسیار نیز کمک خواهد کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید