اخبار پاری سن ژرمن

از لاک‌پشت به پنگوئن؛ لقب جدید برای امباپه

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:اشرف حکیمی، ستاره مراکشی پی‌اس‌جی، به کیلیان امباپه لقب پنگوئن داد. امباپه با لقب لاک‌پشت در دنیای فوتبال معروف است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

پی‌اس‌جی در هفته سوم لیگ یک فرانسه توانست در زمین لیل به پیروزی 1-7 دست پیدا کند. ستاره اول پاریسی‌ها نیز کیلیان امبابه بود که هت‌تریک کرد. گل اول او در ثانیه هشت بازی نیز سریع‌ترین گل تاریخ پی‌اس‌جی شد. امباپه پس از ادینسون کاوانی، بهترین گلزن باشگاه پاری‌سن ژرمن است و به احتمال زیاد از رکورد ستاره اروگوئه‌ای عبور خواهد کرد.

امباپه در پایان بازی توپ مسابقه را به خانه برد. توپی که توسط تمام بازیکنان پی‌اس‌جی امضا شده بود. یکی از این امضاها خاص بود. در عکسی که امباپه در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده، امضای اشرف حکیمی متمایز با دیگر امضاهاست. او روی توپ نوشته بود:«پنگوئن، شماره یک.»

به نظر می رسد امباپه حالا لقب جدیدی در پی‌اس‌جی دارد. امباپه که به دلیل شباهتش به یکی از شخصیت‌های مجموعه کارتونی لاک‌پشت‌های نینجا به لاک‌پشت معروف است، حالا لقبی جدید دارد:« پنگوئن»

لازم به ذکر است که امباپه و اشرف حکیمی دوستانی صمیمی هستند و سفر چند ماه پیش این دو به مادرید، در اوج شایعات جدایی امباپه از پی‌اس گ.جی، حواشی زیادی را به دنبال داشت.

دیدگاهتان را بنویسید