اخبار پاری سن ژرمن

ناراحتی نیمار از مدیران پاری‌سن‌ژرمن، من از اینجا نمی‌روم!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: نیمار ستاره برزیلی به هیچ وجه دوست ندارد از پاریس برود و هیچ تیمی هم توان پرداخت دستمزد او را ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

نیمار برنامه‌ای برای ترک پاری‌سن‌ژرمن ندارد و تا پایان قراردادش در این باشگاه خواهد ماند.

پس از آنکه کیلیان امباپه قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد، رسانه‌های فرانسوی مدعی شدند که این باشگاه قصد دارد نیمار را به فروش برساند زیرا این بازیکن برزیلی در فصل گذشته عملکرد قابل قبولی نداشته و از روزهای اوج خودش فاصله زیادی دارد.

این رسانه‌ها همچنین از تمایل نیمار به جدایی از پاری‌سن‌ژرمن خبر دادند و حتی شایعه بازگشت ستاره برزیلی به بارسلونا نیز شنیده می‌شد.

با این حال روزنامه فرانسوی «اکیپ» در گزارشی نوشت که نیمار قصدی برای برای ترک پاری‌سن‌ژرمن ندارد و تا پایان قراردادش با این باشگاه ادامه خواهد داد.

طبق این گزارش، ستاره برزیلی سالانه ۵۰ میلیون یورو دستمزد خالص از تیم پاریسی دریافت می‌کند و این رقمی است که هیچ‌ باشگاهی در اروپا قادر به پرداخت مشابه آن برای نیمار نیست.

در واقع او در حالی تصمیم به ادامه کار در پاریس گرفته است که مدیران باشگاه تمایلی به ادامه همکاری با او ندارند و منتظردریافت پیشنهادی خوب برای فروش این بازیکن هستند موضوعی که نیمار را به شدت ناراحت کرده است.

نیمار در حالی تصمیم به ادامه کار به پی.اس.جی گرفته که این روزها باشگاه فرانسوی تغییرات زیادی را به خود می‌بیند و با تغییر احتمالی سرمربی، بسیاری از بازیکنان از آینده خود در این تیم مطمئن نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید