اخبار پاری سن ژرمن

موندو دپورتیوو: هنوز تماسی بین بارسلونا و مسی برقرار نشده است

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: یک نشریه کاتالونیایی ادعای آغاز مذاکرات بارسلونا و لیونل مسی به منظور بازگرداندن برنده هفت توپ طلا به نوکمپ را تکذیب کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 لیونل مسی که یک سال پیش به حضور 21 ساله‌اش در بارسلونا پایان داد و با امضای قراردادی دو ساله به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، شایعاتی در خصوص احتمال بازگشتش به جمع کاتالان‌ها در تابستان 2023 مطرح شده است. در حالی که برخی رسانه‌ها خبر داده‌اند که باشگاه بارسلونا مذاکرات خود را با پدر لیونل مسی به عنوان مدیر برنامه‌هایش برای بازگرداندن برنده هفت توپ طلا به نوکمپ در سال 2023 آغاز کرده است، روزنامه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا و نزدیک به باشگاه بارسلونا این شایعه را رد و اعلام کرد؛ نزدیکان مسی هرگونه تماسی بین لاپورتا و بارسلونا با اطرافیان این بازیکن را تکذیب کرده‌اند.

این فوق‌ستاره آرژانتینی که تابستان گذشته به دلیل ناتوانی باشگاه بارسلونا برای تمدید قراردادش و به خاطر قوانین وضع شده از سوی لالیگا بابت سقف دستمزدها، از جمع آبی‌واناری‌ها جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، فصل گذشته در 34 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفت و آمار 11 گل‌زده و 15 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید