اخبار پاری سن ژرمن

مسی و رونالدو با هم اندازه او پول ندارند!

نشریه فوربس، فهرست ثروتمندترین فوتبالیست‌های دنیا را منتشر کرد. اما پولدارترین فوتبالیست کیست؟ رونالدو، مسی یا ستاره‌ای دیگر؟ برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بیش از یک‌دهه است که حاکمین بلامنازع دنیای فوتبال هستند. دو بازیکنی شاغل در دو باشگاه بزرگ اروپایی، پاری‌سن ژرمن و منچستریونایتد. به‌راحتی می‌توان حدس زد که این دو ابرستاره جزء ثروتمندترین فوتبالیست‌های دنیا هستند. اما سوال اینجا است که ثروتمندترین فوتبالیست دنیا کدام بازیکن است؟

بر اساس اعلام نشریه فوربس، لیونل مسی سال گذشته در میان تمامی ورزشکاران دنیا بیشترین درآمد را داشته است. اما اگر فارغ از درآمد سال گذشته، به دنبال پیدا کردن ثروتمندترین فوتبالیست دنیا باشیم، در کمال شگفتی، این عنوان نه به مسی تعلق می‌گیرد و نه به کریستیانو رونالدو.

در فهرست پردرآمدترین ورزشکاران سال گذشته، مسی با درآمد 130 میلیون دلاری در صدر جدول ایستاده و رتبه دوم در اختیار لبرون جیمز، ستاره بسکتبال آمریکا با 121 میلیون دلار است. کریستیانو رونالدو هم با درآمد 115 میلیون دلاری در رتبه سوم ایستاد. رتبه چهارم این فهرست هم به نیمار تعلق دارد که در سال گذشته 95 میلیون دلار درآمد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید