اخبار پاری سن ژرمن

پیام امباپه به برادرش: پروازهای مادرید-لیل در راه است!‏

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: کیلیان امباپه، ستاره رئال مادرید، بعد از پیوستن رسمی برادرش اتان ‏به باشگاه لیل، پیام تبریکی خطاب به او منتشر کرد.‏ برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

پیام امباپه به برادرش: پروازهای مادرید-لیل در راه است!‏

اتان امباپه، برادر کوچکتر و 17 ساله کیلیان ‏امباپه، پیش از این و در دوران حضور در پاری سن ژرمن با این تیم به ‏عنوان بازیکن جوانان قرارداد داشت. در شروع تابستان همزمان با ‏جدایی کیلیان امباپه و پیوستن او به رئال مادرید، اتان هم پی‌اس‌جی ‏را ترک کرد و تا امروز بدون تیم بود.

امروز باشگاه لیل با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد با اتان امباپه به ‏عنوان بازیکن حرفه‌ای قراردادی 3 ساله امضا کرده است. این اولین ‏قرارداد حرفه‌ای امباپه 17 ساله است.

کیلیان امباپه دقایقی بعد از رسمی شدن خبر پیوستن اتان به باشگاه ‏لیل، با انتشار پیامی اینستاگرامی به برادرش تبریک گفت.

در پیام تبریک کیلیان خطاب به برادرش اتان چنین آمده است: به ‏خاطر اولین قرارداد حرفه‌ایت تبریک می‌گویم. این شروع یک ‏ماجراجویی فوق‌العاده در باشگاهی بزرگ است. این برای تو و تیم ‏بهترین بود.

کیلیان که در حال حاضر در اردوی تیم ملی فرانسه در یورو 2024 ‏حضور دارد و برای دیدار با پرتغال آماده می‌شود در ادامه این پیام ‏اشاره‌ای هم به پیوستن خودش به رئال مادرید کرد و نوشت: من ‏اولین حامی تو هستم. سخت‌ترین بخش ماجرا شروعش است ولی ‏تو می‌توانی از پسش برآیی. از این به بعد باید مدام پروازهای مادرید ‏به لیل را چک کنم. ها ها ها. قوی باش داداش کوچولو. خیلی ‏دوستت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید