اخبار پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

کار امباپه و پاریس به شکایت کشید!

به گزارش اخباره پاری سن ژرمن: کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، قصد دارد از پاری سن ژرمن به دلیل عدم پرداخت دستمزدش در ماه آوریل شکایت کند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

کار امباپه و پاریس به شکایت کشید!

قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در تاریه ۳۰ ژوئن به اتمام خواهد رسید و او تصمیم گرفت که دیگر به حضورش در این تیم ادامه ندهد و بند تمدید یک ساله‌اش را فعال نکرد، تصمیمی که باعث ناراحتی و عصبانیت بسیار زیاد مدیران و بعضی از هواداران این باشگاه شد.

بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی از چند ماه قبل خبر داده بودند که این بازیکن قصد دارد به رویای قدیمی‌اش که پوشیدن پیراهن رئال مادرید است جامه واقعیت بپوشاند و در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

کار امباپه و پاریس به شکایت کشید!

این اتفاق با توجه به خصومتی که ناصر الخلیفی در چند سال اخیر با فلورنتینو پرز پیدا کرده است بیش از پیش باعث ناراحتی رئیس پی اس جی شد و حالا روزنامه فرانسوی اکیپ خبر داده است که این باشگاه دستمزد این ستاره فرانسوی را در ماه آوریل پرداخت نکرده و ظاهرا پیگیری او در این زمینه هم جواب نداده است.

حالا پای چند وکیل به این پرونده باز شده است تا بتوانند مشکل را پیش از آن که بیشتر از این جدی شود حل کنند و شاید این احتمال وجود داشته باشد که امباپه در نهایت برای این که بتواند دستمزدش را به صورت کامل دریافت کند مجبور به شکایت از تیم سابقش شود، اتفاقی که او شاید تمایلی به انجامش نداشت اما حالا چاره دیگری برایش باقی نمانده است.

دیدگاهتان را بنویسید