آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

نظر امباپه درباره قدم بعدی‌اش در فوتبال

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: کیلیان امباپه فوق ستاره فرانسوی درباره آینده اش در فوتبال به شدت هیجان زده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن نظر امباپه درباره قدم بعدی‌اش در فوتبال

هفته گذشته کیلیان امباپه به صورت رسمی اعلام کرد که در پایان فصل از پاریسن ژرمن جدا خواهد شد. او در سال 2018 با رقم 180 میلیون یورو از موناکو به پی اس جی پیوست و توانست به تمامی جام های ممکن به جز لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند و حالا بعد از نزدیک به 7 سال حضور در این باشگاه، می خواهد ماجراجویی جدیدی امتحان کند.

به نقل از سایت گل، امباپه به GFFN گفت: “پاریس یادآور چیزهای زیادی است. حقیقت این است که من برای باشگاه بزرگی بازی کردم که هوادارانش همیشه مرا دوست داشتند. من چند جام در پاریس بردم و پیشرفتم را در فوتبال مدیون پی اس جی هستم. با خروج از فرانسه، من چیزهای زیادی از دست می دهم، اما می توانم چیزهای دیگری به دست بیاورم. بی صبرانه منتظر فصل بعد هستم. بسیار هیجان زده ام. ممکن است اتفاقات جادویی در فصل آینده رخ دهد. پی اس جی همچنان یک باشگاه بزرگ خواهد بود. بازیکنان بزرگ می خواهند در باشگاه های خاص بازی کنند و پی اس جی یک باشگاه خاص محسوب می شود که همیشه بازیکنان بزرگی در ترکیبش داشته.”

دیدگاهتان را بنویسید