اخبار پاری سن ژرمن

استقبال باورنکردنی هواداران ناسیونال از سوارز

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:لوییس سوارز، ستاره سابق بارسا، پس از بازگشت به ناسیونال با استقبال گرمی از سوی هواداران این تیم روبرو شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

سوارز پس از پایان مهلت قراردادش با اتلتیکو مادرید از این باشگاه جدا شد و به صورت  آزاد به ناسیونال پیوست. 
او اولین بار با پیراهن همین تیم در سال 2005 در رده بزرگسالان بازی کرده بود و خیلی زود توانست با عملکرد درخشانش توجه بسیاری از باشگاه‌های مطرح دنیا را به خود جلب کند و راهی فوتبال اروپا شود.
بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی پیش از این مدعی شده بودند که این بازیکن مشتاق است همچنان به حضور در فوتبال اروپا ادامه دهد اما او در نهایت تصمیم گرفت به کشورش برگردد تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد و در نتیجه برای بازی در جام جهانی 2022 قطر آماده شود. 
سوارز پس از 16 سال بار دیگر به ناسیونال برگشت و با استقبالی باورنکردنی از سوی هوادارانی روبرو شد که بیرون از فرودگاه کاراسکو منتظر بودند تا اسطوره تیم و کشورشان را از نزدیک ملاقات کنند.

این در حالی بود که او از فرودگاه به ورزشگاه پارک سنترال رفت و در این ورزشگاه نیز نزدیک به 50 هزار نفر منتظر بودند تا ورود او را جشن بگیرند و به گرمی از این بازیکن استقبال کنند. 

سوارز در طول مراسم معارفه‌اش با تمجید از این استقبال گفت:« من می‌خواهم از شما تشکر کنم چون به خاطر شما اینجا هستم و چون می‌خواستم که اینجا باشم. من در هیچ جای دیگر از این جا خوشحال‌تر نخواهم بود. حالا می‌خواهم این عشق را در زمین به شما برگردانم. به اینجا آمدم چون می‌خواهم برنده باشم. ما باید در تمامی رقابت‌ها برای قهرمانی تلاش کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید