اخبار پاری سن ژرمن

امباپه: تصمیمم را گرفته‌ام و به زودی اعلامش می‌کنم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که به زودی تصمیمش در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش را اعلام خواهد کرد..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

به گزارشاخبار پاریس ژرمن کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن که با به ثمر رساندن 25 گل در لوشامپیونه بهترین گلزن فصل جاری این رقابت‌هاست، شب گذشته (یکشنبه) موفق شد عنوان بازیکن سال لیگ فرانسه را برای سومین بار به خود اختصاص دهد. این جایزه هر سال توسط اتحادیه ملی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال (UNFP) اعطا می‌شود.

امباپه 23 ساله که پیش از این در سال‌های 2021 و 2019 موفق به کسب این عنوان شده بود، پس از کسب این جایزه گفت: بودن در اینجا همیشه باعث افتخار است. کسب این جایزه برای سومین بار متوالی باورنکردنی است. من این فصل به رسمیت شناخته شدنم را بیشتر از همیشه احساس کردم.

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن که شایعه پیوستنش به رئال مادرید در پایان فصل جاری مطرح است، در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش هم اظهار داشت: به زودی مشخص خواهد شد و تقریباً تمام شده است. بله، تقریباً تصمیم را گرفته‌ام.

بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی انتظار می‌رود این مهاجم گلزن تصمیم خود در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش را پیش از حضور در تیم ملی فرانسه یعنی تا تاریخ 28 مِی (7 خرداد) اعلام کند.

کیلیان امباپه که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و در پایان فصل جاری قراردادش منقضی می‌شود، در این مدت در 216 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و آمار 168 گل‌زده و 87 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید