اخبار پاری سن ژرمن

سمپدوریا 0-0 یووه: تیم آلگری زور نداشت

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:یوونتوس در دومین دیدارش در رقابت‌های این فصل سری آ در خانه سمپدوریا به تساوی 0-0 رضایت داد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

یوونتوسی‌ها که فصل را با پیروزی 3-0 مقابل ساسولو آغاز کرده بودند، در دیدار امشب نتوانستند موقعیت‌های چندانی ایجاد کنند و به یک امتیاز از این دیدار رضایت دادند.
تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 6 به گل برسد اما ضربه مهدی لریس به تیر دروازه یووه برخورد کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 15، کوادرادو اولین موقعیت خوب یوونتوس را ایجاد کرد اما ضربه او را دروازه‌بان سمپدوریا مهار کرد. بازی با همین روند ادامه پیدا کرد و حملات دو تیم به موقعیت ویژه‌ای منجر نشد و در نهایت، نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم را هم دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. 
در دقیقه 65 بود که روی پاس دوشان ولاهوویچ، این آدرین رابیو بود که دروازه سمپدوریا را باز کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

در ادامه هر دو تیم برای رسیدن به گل حملاتی روی دروازه هم داشتند که به ایجاد موقعیت منجر نشد. در دقیقه 89 بود که سمپدوریا می‌توانست توسط کوالیارلا به گل برتری برسد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت و در نهایت بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید