اخبار پاری سن ژرمن

معضل جدید PSG؛ مدرک مربیگری گالتیه تایید نشد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:فدراسیون فوتبال فرانسه قرارداد کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، را تایید نکرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

گالتیه تابستان امسال به پی اس جی پیوست تا جانشین مائوریسیو پوچتینو شود که علیرغم کسب عنوان قهرمانی فصل گذشته از این باشگاه کنار گذاشته شد. 
این مربی فرانسوی قراردادی دو ساله با پی اس جی امضا کرد اما فدراسیون فوتبال فرانسه این قرارداد را تایید نکرده است چون کمیسیون مربیان فوتبال اعلام کرده است که گالتیه در کلاس‌های مربوط به دریافت مدرک نهایی که برای همه اجباری است، شرکت نکرده است. 
در واقع، این مربی 55 ساله در کلاس‌های تکمیلی مدرکی که برای به روزرسانی اطلاعات مربیانی که مدرک یوفا را دریافت کرده‌اند برگزار می‌شود شرکت نکرده است. 
بر اساس قوانین فوتبال فرانسه، هر مربی باید سه سال یک بار در این کلاس‌ها شرکت کند و مدرکی که پیش از این از یوفا دریافت کرده را به روزرسانی کند تا اجازه مربیگری در لیگ این کشور را داشته باشد.
حالا گالتیه باید نامه‌ای خطاب به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال کند و تضمین دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن که احتمالا یکی از وقفه‌های برگزاری دیدارهای ملی است در این کلاس‌ها حاضر خواهد شد. او تنها مربی در لیگ یک فرانسه است که با این مشکل روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید