اخبار پاری سن ژرمن

رسمی؛ دی‌ماریا با یوونتوس قرارداد یک‌ساله امضا کرد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: باشگاه یوونتوس رسما اعلام کرد آنخل دی‌ماریا را با امضای قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

بعد از مدتها گمانه‌زنی درباره آینده آنخل دی‌ماریا، او سرانجام به باشگاه یوونتوس پیوست. ستاره آرژانتینی که قراردادش با پاری سن ژرمن در پایان فصل گذشته منقضی شده بود به عنوان بازیکن آزاد به بیانکونری پیوست و با این تیم قراردادی یک ساله امضا کرد.

در هفته‌های اخیر اکثر گزارش‌ها خبر از احتمال بالای پیوستن دی‌‌ماریا به یوونتوس می‌داد اما از بارسلونا هم به عنوان دیگر تیم بزرگی که خواهان ستاره آرژانتینی بود یاد می‌شد. دی‌ماریا حتی از علاقه شخصی‌اش برای بازی در تیم کاتالان گفته بود اما امروز مشخص شد که او در نهایت تصمیم گرفته فصل آینده را در سری آ، با پیراهن یوونتوس، بازی کند.

در بیانیه رسمی باشگاه یوونتوس که در وبسایت این باشگاه منتشر شده، بیانکونری تایید کرد که دی‌ماریا با امضای یک قرارداد رسمی از امروز بازیکن یووه است.

مذاکرات دی‌ماریا با یوونتوس به این علت ادامه‌دار شد که بیانکونری مایل بود با او قراردادی طولانی‌مدت‌تر امضا کند. اما دی‌ماریا به یووه گفت که تنها یک فصل دیگر خواهان بازی در اروپا است و تصمیم نهایی‌اش این است که بعد از آن به کشورش آرژانتین برگردد و در تیم روزاریو سنترال، تیمی که فوتبالش را از آن آغاز کرده، بازنشسته شود.

دی‌ماریا در چند وقت اخیر گفتگوهایی هم با باشگاه بارسا داشت ولی رسانه‌ها اعلام کردند او با پیشنهاد باشگاه کاتالان راضی نشد. بعد از آن بود که دی‌ماریا در مصاحبه‌هایی به صورت تلویحی اعلام کرد که تصمیمش، ملحق شدن به یوونتوس است.

دیدگاهتان را بنویسید