اخبار پاری سن ژرمن

رسمی؛ مدافع آلمانی PSG به وستهم پیوست

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:تیلو کرر، مدافع ۲۵ ساله و آلمانی پاری‌سن‌ ژرمن با قراردادی چهار ساله و به ارزش مبلغ حدود 10 میلیون پوند راهی لیگ برتر و وستهم شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 تیلو کرر، مدافع جوان پاری‌سن ژرمن، فصل گذشته جایی در ترکیب ثابت این تیم نداشت و کریستوف گالتیه، سرمربی جدید این تیم نیز تمایل چندانی به استفاده از این بازیکن نشان نداد. امروز باشگاه وستهم اعلام کرد با این بازیکن برای قراردادی چهار ساله به توافق رسیده و تیلو کرر در ادامه دوران ورزشی‌اش در لیگ برتر بازی خواهد کرد. او ششمین خرید وستهم در فصل تابستان محسوب می‌شود و البته بند تمدید قرارداد دو ساله نیز در توافق کرر با باشگاه انگلیسی وجود دارد.

تیلو کرر در مورد این انتقال خود گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که با وستهم قرارداد امضا می‌کنم. لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است و من برای بازی در اینجا هیجان زده هستم. با سرمربی صحبت کردم و دیوید مویس گفت که من را گزینه‌ای مناسب می‌بیند. بزرگترین هدف من اکنون این است که وارد تیم شده، خودم را با گروه هماهنگ کنم و از بازی برای وستهم لذت ببرم.”

دیوید مویس، سرمربی وستهم نیز در این‌رابطه گفت: “واقعا خوشحالم که به کرر تیلو در وستهم خوش‌آمد می‌گویم. او بازیکن با استعدادی است که می‌تواند در چندین پست دفاعی بازی کند و قدرت و عمق گزینه‌های فعلی تیم را افزایش دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید