اخبار پاری سن ژرمن

ادامه خریدهای بارسا؛ مدافع دورتموند در لیست ژاوی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مدیران بارسلونا قصد دارند پیشنهادی را برای جذب توماس مونیه، مدافع بروسیا دورتموند، ارائه کنند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 بارسلونا عملکرد خوبی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی داشته و بسیاری از بازیکنان مدنظر ژاوی را به خدمت گرفته است. 
هدف اصلی بارسا در این پنجره تابستانی تقویت خط حمله‌اش بود که با جذب روبرت لواندوفسکی و رافینیا و همچنین تمدید قرارداد با عثمان دمبله به این هدف رسید اما آنها در عین حال، به بهبود شرایط خط دفاعی‌شان نیز توجه خاصی دارند. 
انتقال آندریاس کریستنسن و همچنین ژول کنده که قراردادش با این باشگاه هنوز به صورت رسمی به ثبت نرسیده است، دو خرید دفاعی قابل توجه این تیم بود اما ژاوی همچنان به دنبال جذب مدافعان دیگری است. 
این مربی کاتالان علاقه زیادی به جذب سزار آسپیلیکوئتا از چلسی داشت اما این بازیکن تصمیم گرفت قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و حالا آنها به دنبال بررسی گزینه‌های جایگزین هستند. 

هرچند انجام این کار برای مدیران بارسا چندان آسان نیست چون سرجینیو دِست باید لزوما این باشگاه را ترک کند و قیمت مدافع مدنظر ژاوی نیز باید مناسب باشد تا آنها بتوانند او را به خدمت بگیرند. 
اما روزنامه اسپانیایی اسپورت امروز مدعی شده است که توماس مونیه گزینه مدنظر این باشگاه به جای آسپیلیکوئتا است و آنها در حال بررسی شرایط جذب او هستند، هرچند گفته می‌شود که دورتموند تصمیمی برای فروش این بازیکن ندارد. 
مونیه پیش از این در پنجره نقل و انتقالات زمستانی نیز جز فهرست بازیکنان مدنظر ژاوی قرار داشت اما دورتموند پیشنهاد بارسا برای انتقال قرضی او به نوکمپ را نپذیرفت اما اگر پیشنهاد خوبی در این تابستان به این باشگاه آلمانی ارائه شود، آنها آماده هستند تا با جدایی این مدافع موافقت کنند اما بارسا حاضر به پرداخت بیش از 10 میلیون یورو نیست و این ممکن است کار انتقال او را دشوار کند.

دیدگاهتان را بنویسید