اخبار پاری سن ژرمن

بایرن، بارسا و اینتر در گروه مرگ

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:قرعه‌کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیم‌های بایرن، بارسا و اینتر در گروه C قرار گرفتند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

قرعه‌کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمان امشب در استانبول برگزار شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، یک گروه بسیار دشوار شکل گرفت؛ گروه C با حضور بایرن، بارسا و اینتر

بایرن مونیخ و بارسا در یک‌دهه گذشته تقابل‌های جذابی در لیگ قهرمانان داشتند که یکی از به یاد ماندنی ترین آن پیروزی 8-2 باواریایی‌ها مقابل حریف کاتالانی در یک‌چهارم نهایی فصل 20-2019 بود. حالا سه فصل بعد بارسا قطعا به دنبال انتقام است و انتقال روبرت لواندوفسکی هم جذابیت دو چندانی به این دیدار داده است. ستاره لهستانی جدایی چندان دوستانه‌ای از بایرن نداشت و شاید در مونیخ گروهی از هواداران علیه او موضع‌گیری کنند. از سوی دیگر، حضور اینتر در این گروه به معنای این است که از این گروه حداقل یک تیم بزرگ در همان دور گروهی از رقابت‌ها حذف خواهد شد. تیم چهارم این گروه ویکتوریا پلژن است که کار سختی برای صعود دارد.

در گروه‌های دیگر هم تقابل‌های جذابی را شاهد خواهیم بود. در گروه E میلان با چلسی روبه‌رو خواهد شد و در گروه H هم پاری‌سن ژرمن با یوونتوس دیدار خواهد کرد. ضمن اینکه تقابل پورتو و لورکوزن در گروه B به معنای رویارویی مهدی طارمی و سردار آزمون است که جذابیت ویژه‌ای برای هواداران ایرانی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید